team von

Team VoN z nową stroną internetową

Team VoN zaprezentowało odświeżoną wersję strony internetowej.

Zmiany na stronie Team VoN zostały wprowadzone w związku z rocznicą istnienia organizacji. Przez ten okres, jej nazwa pojawiła na wielu turniejach online, a dywizje CS:GO ją reprezentujące, systematycznie się rozwijały.

Nowa wersja strony została oznaczona numerem 2.0. W planach jest już jej aktualizacja – czyli wersja 2.1, ale kiedy wyjdzie? Tego niestety nie wiemy.

O wszystkich zmianach możecie przeczytać na vongg.com, gdzie serdecznie was zapraszamy – chociażby w celu zapoznania się z odświeżonym wyglądem internetowej wizytówki organizacji.

Źródło: Team VoN


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.