team von

Team VoN spada do drabinki przegranych oraz pozyskuje nową akademię

Team VoN spada do drabinki przegranych w turnieju od Dexon Game oraz pozyskuje nowy skład do swojej akademii.

Główna dywizja Team VoN w ramach turnieju Dexon Tournament PREMIUM, zmierzyła się w półfinale z zespołem Polarist Gaming. Niestety, meczu tego raczej nie będzie wspominać dobrze, ponieważ to przeciwnicy okazali się lepsi, wygrywając całe spotkanie wynikiem 2:0. Team VoN spadło tym samym do drabinki przegranych.

Poniżej możecie zapoznać się z wywiadem, który został przeprowadzony z zawodnikami Team VoN, tuż po rozegraniu spotkania w ramach drugiej rundy drabinki wygranych.

Dexon Game przeprowadził z nami pomeczowy wywiad. We wtorek półfinały! ?#vongg #GOGOVON

Publiée par Team VoN sur dimanche 25 mars 2018

Nowa akademia

Rozwiązała się także sprawa przyszłości akademii Team VoN. Początkowy plan zakładał dobranie do istniejącego składu, trójki nowych zawodników. Czas jednak upływał, a team nadal nie był kompletny. Zdecydowano się na bardziej drastyczne kroki w postaci usunięcia dotychczasowego składu i zastąpienia go całą piątką, gotową do rozpoczęcia treningów.

Były skład Team VoN Academy CS:GO:

  • Piotr Flex Słuszczak
  • Kacper Fikuz Różalski
  • Dominik Sonny Kalata

Kto więc trafił do akademii? Nowymi zawodnikami w Team VoN zostali byli gracze Royal Wolves, którzy ponoć zrobili bardzo pozytywne wrażenie na zarządzie projektu.

Nowe Team VoN Academy CS:GO:

  • Alan Azlo Debrzak
  • Dawid TOHALELE Towścik
  • Miłosz MSMhehe Michałowicz
  • Damian GralO Gralikowski
  • Konrad Mat3rix Rzeczkowski

Od teraz to właśnie wyżej wymienieni gracze, będą reprezentować barwy akademii VONGG.

Jeżeli macie dla nas jakieś info o własnej drużynie lub organizacji, albo ciekawym turnieju, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.