team von

Team VoN Red z zaplanowanym bootcampem

Team VoN Red zdecydowało się na zorganizowanie bootcampu.

Po co jednak Team VoN Red potrzebny jest bootcamp? Odpowiedź jest prosta. Zawodnicy chcą jak najlepiej przygotować się do nadchodzących turniejów CS:GO. W kręgu zainteresowań czerwonej dywizji są np. kwalifikacje do Olsztyn Gaming Area, które startują już niedługo. W przypadku awansu na finały offline, wcześniejszy trening całej drużyny w jednym miejscu, niewątpliwie może zwiększyć szansę na osiągnięcie lepszego wyniku.

Bootcamp odbędzie się w dniach od 1 do 3 czerwca w Gaming House First, który to już od pewnego czasu, jest jednym z partnerów Team VoN.

Skład Team VoN Red CS:GO:

  • Damian DHT Trzciński
  • Adrian yungshadow Domalski
  • Adrian STELO Dominiak
  • Szymon CJ$ Gadomski
  • Tomasz Elmer Elmerych

Źródło: Team VoN


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.