team von

Team VoN i 700 obserwatorów

Team VoN osiągnął próg 700 obserwujących oraz przedstawił plany na nadchodzące miesiące.

Team VoN poinformował swoich fanów, że organizacja właśnie przekroczyła na fanpage’u facebookowym próg 700 obserwujących osób. Do przekroczenia granicy 700 lajków jeszcze trochę zabrakło, ale zapewne niedługo to się zmieni.

Co z zespołem CS:GO?

Nowo przyjęty w szeregi Team VoN skład CS:GO, obecnie rozpoczął treningi. Na chwilę obecną ciężko jest wyrokować czy zespół pozostanie w VoN. Organizacja nie chce na razie zapeszać, stąd tak mało informacji na temat poczynań drużyny.

Zmiany natury organizacyjnej

W Team VoN mają pojawić się nowi pracownicy. Nie jest znana dokładna ich liczba ani funkcje jakie będą pełnić. Zmianie ma ulec także prowadzenie social mediów organizacji. Priorytetem jest jednak zebranie stabilnego składu CS:GO, od którego zacznie się dalszy rozwój marki.

Źródło: Team VoN


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.