team unbearable

Team un.BEAR.able w finale turnieju MVX E-Sport

Team un.BEAR.able zagra w finale turnieju, którego organizatorami jest MVX E-Sport

Team un.BEAR.able rozegrał już swoje półfinałowe spotkanie przeciwko Team NoSmite. Chociaż obowiązywał system BO3, to do zakończenia meczu wystarczyły tylko dwie mapy. Team NoSmite uległ swoim przeciwnikom wynikiem 2:0 (Mirage 16:7, Cache 16:7). Spotkanie finałowe zostanie zapowiedziane po zakończeniu drugiego półfinału przeciwko StrikeZone Gaming i Clan IMPE.

Nowy skład un.BEAR.able

Warto wspomnieć o tym, że organizacja jest reprezentowana na tym turnieju przez swój nowo przyjęty skład. Zawodnicy mogą być dumni z siebie, bo jest to ich pierwszy oficjalny turniej w takim składzie, a już mają zapewnione drugie miejsce na podium!

Nowy skład un.BEAR.able CS:GO prezentuje się następująco:

  • Racik
  • EXIST
  • Gerdzislav
  • MNS
  • shaze

Źródło: Team un.BEAR.able


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.