team simplycs news

Team simplycs z 2 miejscem we własnym turnieju

Team simplycs przegrywa w finale własnego turnieju i zdobywa 2 miejsce.

Team simplycs w niedziele przystąpiło do finałowego spotkania przeciwko SpeedRun e-sports w turnieju z okazji I rocznicy sieci Simplycs.pl.

Wielki finał

Dla organizacji Team simplycs nie jest to zapewne satysfakcjonujący koniec przygody z tymi zmaganiami. W końcu raczej u większości drużyn, zajęcie drugiego miejsca pozostawia pewien niesmak.

Wyniku jednak nie da się zmienić. Zawodnicy SpeedRun e-sports wygrali obydwie mapy, dzięki czemu zostali triumfatorami tych rozgrywek.

Poniżej przedstawiamy wyniki potyczek na mapach.

Wyniki meczu finałowego w ramach rozgrywek organizowanych przez Simplycs.pl:

  • Team simplycs 8:16 SpeedRun e-sports
  • Team simplycs 16:19 SpeedRun e-sports

Kiedy następny udział w turnieju?

Organizacja Team simplycs nie zwalnia tępa, ponieważ już w poniedziałek ruszyły play-offy Oldd Cup. My życzymy zawodnikom powodzenia i trzymamy kciuki za dobre rezultaty!

Źródło: Team simplycs


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.