team simplycs news

Team simplycs w finale Oldd Cup

Team simplycs zagra w kolejnym finale turnieju CS:GO – tym razem będzie to Oldd Cup.

Team simplycs nie ma zamiaru się zatrzymywać. Tydzień temu rozgrywali swoje finałowe spotkanie w turnieju z okazji I rocznicy sieci Simplycs.pl, a teraz pojawią się w wielkim finale Oldd Cup.

Droga do finału

W piątek o godzinie 20:00 zawodnicy Simplycs przystąpili do półfinałowego spotkania przeciwko Superion Gaming, które był rozgrywany w systemie BO3.

Cały mecz można było obejrzeć na platformie YouTube ze względu na to, że był on tym zwyczajnie streamowany.

Pierwsza mapa

Pierwszą mapą, którą przyszło zagrać obu drużynom w półfinale, był Nuke. Pojedynek był do końca wyrównany, lecz to ostatecznie zawodnicy Team simplycs wygrali ją wynikiem 19:17 i przybliżyli się do zagrania w wielkim finale.

Druga mapa

Team simplycs pozostała już tylko ostatnia przeszkoda. Tym razem losy meczu ważyły się na mapie Overpass, na której i tutaj Team simplycs przypieczętowało swoje zwycięstwo, a zarazem awans do finału Oldd Cup. Mapa zakończyła się wynikiem 16:7.

Kiedy finał?

Finał Oldd Cup przypada w niedziele na godzinę 17:00. Będzie on rozgrywany w systemie BO5, a przeciwnikiem Team simplycs będzie Turbo Bears.

Mecz będzie streamowany, zapewne na tym samym kanale co poprzednie potyczki turnieju.

Źródło: Team simplycs


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.