team nom

Team NoM z wynikami zmagań w Neproser Cup

Team NoM przedstawiło wyniki kilku swoich ostatnich meczy w turnieju Neproser Cup.

Team NoM przez ostatni czas rozgrywało swoje mecze w ramach turnieju Neproser Cup. Teraz oficjalnie postanowili przedstawić więcej informacji o poszczególnych spotkaniach.

Spadek do drabinki przegranych

Swój drugi mecz w turnieju Team NoM rozegrał przeciwko drużynie AceFiVe. Przez całe spotkanie to przeciwnicy kontrolowali jego przebieg. Ostatecznie Team NoM przegrało 16:8. W ten sposób zespół NoMercy spadł do drabinki przegranych turnieju.

Przygoda trwa nadal

Następnie zmierzyli się z drużyna Spectres Gaming w formacie BO1 na mapie Mirage. Spotkanie było dość wyrównane. Tym razem to Team NoM prezentowało się lepiej i wygrało je wynikiem 16:10.

Kolejne zwycięstwo

W czwartym spotkaniu w turnieju zobaczyliśmy mecz BO3. Rywalem Team NoM była drużyna DarkHonor. Pierwszą mapą był Dust II, który zawodnicy NoM wygrali wynikiem 16:9.

Następne było Vertigo – tam jednak nie było już tak kolorowo. To DarkHonor przejęło inicjatywę i wygrało mapę wynikiem 16:13.

Na decydującym Inferno było bardziej wyrównanie. Po emocjonującym pojedynku to Team NoM wygrało wynikiem 16:13 i awansowało do kolejnej rundy.

Źródło: Team NoM


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.