team nolf

Team NOLF z własną stroną internetową

Team NOLF poinformował swoich fanów o otwarciu własnej strony internetowej

Team NOLF do tej pory kontaktował się ze swoimi fanami głównie za pomocą fanpage’a. Teraz jednak ma się to zmienić. Organizacja zdecydowała się na wprowadzenie kolejnego źródła najświeższych informacji, jakim jest własna witryna internetowa.

Co tam znajdziecie?

Na pierwszy rzut oka widać, że wizytówka www utrzymana jest w przejrzystym formacie. Na górze strony umieszczono grafikę, która ma przypominać odwiedzającym, że cały projekt skupia się w dużej mierze na grze CS:GO. W zakładce O Nas możecie dowiedzieć się wszystkiego na temat planów działania organizacji. Znajdziecie tam także aktualny skład zespołu CS-a.

Dodatki i link

Dodatkowo po wejściu na stronę główną zostaniecie przywitani przez Team NOLF muzyką, która na pewno zaskakuje odwiedzającego. Czy na plus? Oceńcie sami wchodząc na teamnolf.pl.

Źródło: Team NOLF


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.