team nolf

Team NOLF z poszukiwaniami nowych pracowników

Team NOLF poszukuje trenera, analityka oraz menedżera.

Team NOLF zdecydował, że potrzebuję przygarnąć pod swoje skrzydła nowego: trenera, analityka i menedżera. Wszyscy wymienieni mają pomóc właścicielowi w prowadzeniu organizacji, której działania mają  ostatecznie przełożyć się na określony – pozytywny wynik esportowy.

Wymagania wobec trenera

Zdaniem NOLF, trenerem powinna zostać osoba, która zna się na rzeczy i jest gotowa podjąć się bardzo niestandardowego trybu ćwiczenia z drużyną. Szczegóły tego nowatorskiego treningu, mają zostać zdradzone dla kandydata w wiadomości prywatnej.

Wymagane jest posiadanie przynajmniej 17 lat i poważne podejście do tematu treningów.

Wymagania wobec analityka

Team NOLF stwierdził, że analizą meczów powinna zająć się osoba, która posiada zamysł i pojęcie o błędach jakie popełniają gracze. Musi to być kandydat, który będzie skupiał się głównie na analizie demek.

Również tutaj wymagane jest 17 lat i poważne podejście do tematu współpracy z organizacją.

Wymagania wobec menedżera

I teraz taki plot twist, bo zapewne spodziewaliście się tutaj jakiejś listy. Niestety nie otrzymaliśmy od samych zainteresowanych żadnych wytycznych co rekrutacji na to stanowisko. Jeżeli więc ktoś byłby chętny, żeby objąć to stanowisko, to radzimy kontaktować się bezpośrednio poprzez fanpage Team NOLF.

Źródło: Team NOLF


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.