team nolf

Team NOLF z nowym składem i poszukiwaniami menedżera

Team NOLF zaprezentowało nowy skład drużyny CS:GO oraz poinformowało o dalszych poszukiwaniach menedżera do organizacji.

Team NOLF został zmuszony do przeprowadzenia czystek w swoich szeregach. Z projektem pożegnało się kilka osób.  Nie oznacza to jednak końca przygody z NOLF z CS:GO. Obecnie organizacja pozyskała nowy, 7-osobowy zespół, który w ostatnim czasie został uzupełniony o: trenera, taktyka i dwóch analityków. Czy takie zestawienie przełoży się na wyniki formacji? Ciężko teraz wyrokować w tej sprawie. Na chwilę obecną zawodnicy trenują, by przygotować się do zmagań, które na nich czekają w niedalekiej przyszłości.

Team NOLF CS:GO:

Pozostałe osoby oraz dalsza rekrutacja

Trenerem został 73_00, za taktyki odpowiada Mady, a do grona analityków dołączyli YoungchristCheaster.

Nadal poszukiwany jest jeszcze jeden analityk oraz menedżer. Ten drugi musi mieć ukończone 18 lat.

Źródło: Team NOLF


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.