team nolf

Team NOLF z menedżerem

Team NOLF zaprezentował nowego menedżera zespołu CS:GO.

Team NOLF po ostatniej rekrutacji, zdecydował się na przyjęcie w swoje szeregi nowego menedżera. Został nim Łukasz Jaro Jaroszyński. Będzie on pełnił także rolę kolejnego analityka w organizacji. Obecnie NOLF posiada w swoim składzie jeszcze dwie inne osoby od analiz gier – są nimi: Kuba Youngchrist Weryński oraz Damian Cheaster Baćmaga.

Taktyk na pokładzie

To jednak nie koniec zmian. Sprawami dotyczącymi taktyk będzie od teraz zajmował się  Damian Mady Madej. Jego zadaniem będzie przygotowanie drużyny na przyszły rok. Czy styczniowe rozgrywki zostaną zdominowane przez Team NOLF? Przekonamy się zapewne na początku nowego roku.

Team NOLF CS:GO:

Źródło: Team NOLF


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.