team ltk

Team LTK w finale turnieju Polish Newbie League 3

Team LTK zajął drugie miejsce w turnieju Polish Newbie League 3. W rozgrywkach brała udział również akademia organizacji

Team LTK w finałowym meczu turnieju Polish Newbie League 3 zmierzył się z drużyną Clutch Or Kick. Całe spotkanie rozgrywane było w systemie BO3 (mapy: Overpass, Nuke, Cache).

Pierwsza mapa

Do pierwszego starcia doszło na mapie Overpass (wybranej przez Clutch Or Kick). Obie drużyny chciały jak najlepiej rozpocząć finał, co przełożyło się na niesamowicie wyrównany pojedynek. Cała mapa przebiegała bez większych problemów, aż do momentu, gdy Team LTK wygrał piętnastą rundę. Wtedy rozpoczęły się problemy z komputerem jednego z zawodników. Mimo prób kontynuowania meczu z lagami, konieczne było wkroczenie do akcji rezerwowego. Drużynie pomógł Golfer, ale mimo to, przeciwnik zdominował dogrywkę i tym samym wynikiem 19:16 wygrał mapę.

Druga mapa

Na Nuke’u sytuacja wyglądała o wiele lepiej, mimo iż mecz kontynuowany był z innym stand-inem – Meliodasem. Całe spotkanie przebiegało pod kontrolą LTK, którzy po stronie terrorystów wygrali pierwszą połowę wynikiem 8:7,  W drugiej było zdecydowanie łatwiej, a cały mecz skończył się rezultatem 16:8.

Decydująca mapa

Na ostatniej mapie dało się we znaki zmęczenie. Gracze Clutch Or Kick pokazali jak świetnie są przygotowani na tej mapie, a Team LTK popełniał dużo niepotrzebnych błędów, które przyczyniły się między innymi do przegrania tej mapy. Mapa Cache skończyła się wynikiem 16:9 dla drużyny Clutch Or Kick, która to ostatecznie wygrała cały turniej.

Przegrani też wygrali

W rozgrywkach prowadzony był także ranking MVP, a w TOP 15 znaleźli się gracze takich drużyn jak: Clutch Or KickErydan QuatrazeQuinoxTeamSandrox Gaming, LTK Academy oraz Team LTK. Poniżej prezentujemy końcową klasyfikacje pojedynczych zawodników.

Lista najlepszych MVP Polish Newbie League 3:

 1. Majkki – Clutch Or Kick
 2. Michaelinho – Erydan Quatraz
 3. BUKU – LTK Gaming
 4. NGL – Sandrox Gaming
 5. Bartex – LTK Gaming
 6. Nita – Clutch Or Kick
 7. Shaze – eQuinoxTeam
 8. Puchacz – Clutch Or Kick
 9. Coqu – LTK Gaming
 10. Davis – Erydan Quatraz
 11. Golfer – LTK Academy
 12. Matma – LTK Academy
 13. Rinn – eQuinoxTeam
 14. Erciosz – Clutch Or Kick
 15. Smoke – LTK Gaming

Źródło: Team LTK


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.