syx gaming

SYX Gaming otwiera rekrutację

SYX Gaming zdecydowało się na ponowne otwarcie rekrutacji do swojego głównego zespołu CS:GO.

SYX Gaming ponownie otwarło rekrutację do podstawowego składu w grze Counter-Strike: Global Offensive. Jeżeli chcesz dołączyć do tego zespołu, musisz spełniać poniższe wymagania.

Wymagania wobec kandydatów do gry w SYX Gaming:

  • 3000h lub więcej
  • 5 lvl lub wyższy
  • Dużo czasu na grę
  • Zaangażowanie
  • Doświadczenie drużynowe

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i nadal jesteś chętny, żeby dołączyć do SYX, zostaje Ci już tylko jedna rzecz do zrobienia! Musisz skontaktować się z organizacją – najlepiej w wiadomości prywatnej poprzez fanpage. Tam poznasz więcej szczegółów dotyczących procesu rekrutacyjnego.

Giveaway dla fanów?

SYX Gaming ma zamiar w najbliższym czasie zorganizować giveaway z okazji 300 lajków, jakie wybiły na fanpage’u organizacji. Więcej informacji powinno pojawić się niedługo w osobnym poście na fp SYX.

Źródło: SYX Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.