syclik

Syclik.pl z nowym właścicielem!

Syclik.pl sprzedane – przechodzi w ręce nowego właściciela

Niedawno informowaliśmy was na naszym fanpage’u o chęci sprzedaży Syclik.pl. Zgłosiło się do nas kilka osób, ale tylko jedna z nich przedstawiła na tyle ciekawą ofertę, że dotychczasowy właściciel zdecydował się na sfinalizowanie transakcji.

Trochę historii

W historii istnienia marki Syclik.pl – a jeszcze wcześniej Syclik Esports, projekt ten miał tylko dwóch właścicieli. Pierwszym był człowiek ukrywający się pod nickiem SaRt, który w 2015 roku zdecydował się stworzyć własną drużynę w grze CS:GO.

W 2016 roku Marcin Nisu Rusin – właściciel bloga Ingaming, zakupił fanpage ówczesnego Syclik Esports. W przeciągu dwóch lat zmienił organizację esportową w projekt, którego głównym celem jest pozycjonowanie treści na temat amatorskich drużyn esportowych.

Kim jest nowy właściciel?

10 grudnia 2018 roku w Syclik.pl pojawia się nowy właściciel. Został nim ŚwieDźwiedź. Możecie kojarzyć jego osobę z VEVax Team – gdzie jest właścicielem lub z Polarist Gaming, w którym pełni funkcję menedżera.

Czy coś się zmieni?

Główny zamysł funkcjonowania Syclik.pl pozostaje niezmieniony. Nadal więc będą pojawiały się nowe newsy na temat naszych partnerów. Czy coś się jednak zmieni? Ciężko w tej chwili powiedzieć. Na dniach pojawi się więcej informacji, które rozwieją wszystkie wasze wątpliwości.


Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.