sycliknews

Syclik.pl poszukuje redaktorów i newsmanów

Jak dobrze wiecie, Syclik.pl powoli nam się rozrasta i nie ukrywamy, że potrzebujemy nowych twarzy w naszych szeregach.

Dlatego też miło jest nam ogłosić, że otwieramy rekrutację na stanowiska redaktorów oraz newsmanów. Jeżeli interesujesz się: CS:GO, Fortnitem, esportem, filmami, serialami, komiksami, grami etc., to zapraszamy Ciebie do skontaktowania się z nami.

Wymagania wobec redaktora

Zadaniem redaktora jest tworzenie unikalnych treści, które będą cyklicznie publikowane na łamach bloga Syclik.pl. Wymagamy przygotowywania od 1 do 4 obszerniejszych tekstów na miesiąc.

Wymagania wobec newsmana

Jak obecnie nietrudno zauważyć, stawiamy dość duży nacisk na publikowanie newsów dotyczących działań naszych partnerów. Chcemy nadal być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami, dlatego poszukujemy osoby, której nie jest straszne przygotowywanie w tygodniu, kilku newsów z dostępnych informacji.

Co oferujemy?

Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. Poza standardowym publikowaniem własnych autorskich tekstów oraz promowaniem treści w naszych kanałach społecznościowych, dajemy wam także możliwość rozwoju, a nawet w niektórych przypadkach – zarobienia kilku groszy. Dużo w tej kwestii zależy więc od was!

Gdzie można się zgłosić?

Tradycyjnie zgłoszenia można wysłać poprzez formularz kontaktowy na stronie oraz w wiadomości prywatnej, którą wysyłacie na nasz fanpage facebookowy lub profil twitterowy. Zgłoszenie powinno zawierać garść informacji o kandydacie oraz jego poprzednie doświadczenie z pisaniem tekstów.

To chyba tyle od nas. Czekamy na zgłoszenia!


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.