super game e-sport

SUPER GAME e-sport zawita do Szczecina

Kolejna edycja SUPER GAME e-sport odbędzie się w Szczecinie.

Druga edycja turnieju,  organizowanego przez SUPER GAME e-sport, zagości do Szczecina. W dniach 22 – 23 września drużyny, jak i reprezentacje szkolne z całej Polski, zjadą się do Międzynarodowych Targów Szczecińskich, by po raz kolejny walczyć o tytuł mistrza w sezonie 2018/2019.

Co będzie ogrywane?

Nowością jest symulator rajdowy Gran Turismo Sport sygnowany znaną marką TAG Heuer. Równolegle z turniejami indywidualnymi FIFA 18, odbywać będzie się rywalizacja na najszybszego uczestnika zawodów.

Dodatkowo pojawi się: Quake Champions,  League of Legends oraz Counter Strike: Global Offensive. Wstęp na wydarzenie jest darmowy!

Dodatkowe atrakcje

Podczas wydarzenia, czekają na Was niesamowite emocje oraz atrakcje przygotowane przez SUPER GAME e-sport oraz Miasto Szczecin. Każdy fan e-sportu znajdzie coś dla siebie. Dla odwiedzających przygotowano turnieje indywidualne oraz strefę free to play. Zwycięzcy zgarną atrakcyjne nagrody m.in. fotel marki Quersus oraz puchary.

Interesujący sprzęt

Dla odwiedzających pojawi się niepowtarzalna okazja, by przetestować najnowocześniejsze, super szybkie, gamingowe komputery HIRO, które dostarcza firma NTT System. Niezwykle płynną grę w 144 Hz i 240 Hz oraz rewelacyjną jakość monitorów, będziecie mogli uświadczyć podczas eventu,  dzięki firmie LG.

Pozostałe informacje

Więcej informacji na temat samego wydarzenia, znajdziecie na: facebookowej stronie eventufanpage’u SGE oraz stronie sgesport.com. Transmisja z wydarzenia odbędzie się na streamie oraz w TV na kanale E-SPORT TV.

Inicjatywę wspierają: HIRO, Quersus, LG Polska, NTT System, sklep.ntt.pl, MSI, FSP, Thermaltake, Teetres Esport Clothing, iXXL Studio Reklamy, iDrukarnia.pl oraz Pukawka.pl.

Autorem informacji jest Paweł Maśnica – dzięki za podesłanie informacji!

Źródło: SUPER GAME e-sport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.