super game e-sport

SUPER GAME e-sport pojawi się w Koninie

Kolejny turnieju pod marką SUPER GAME e-sport zostanie rozegrany w  Koninie.

Już 6-7 października 2018 roku ekipa SUPER GAME e-sport pojawi się w Koninie. Zawitają tam także gracze z całej Polski, którzy spotkają się w Obiekcie Rekreacyjno-Sportowym Rondo. Podczas imprezy drużyny, jak i reprezentacje szkół po raz kolejny podejmą walkę o tytuł mistrza w sezonie 2018/2019 w dwóch głównych turniejach: HIRO Quersus Pucharze Polski w E-sporcie oraz LG Mistrzostwach Polski Szkół w E-sporcie.

Jakie atrakcje?

Na kibiców czekają niesamowite emocje przygotowane przez: SUPER GAME e-sport, Zespół Szkół im. M. Kopernika w Koninie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie oraz Miasto Konin, na które organizatorzy zapraszają wszystkich fanów e-sportu.

Dla odwiedzających przygotowano: turnieje indywidualne, strefę free to play oraz wiele innych atrakcji. Zwycięzcy zgarną atrakcyjne nagrody m.in. fotel marki Quersus. Nowością jest symulator rajdowy Gran Turismo Sport sygnowany znaną marką TAG Heuer. Równolegle z turniejami indywidualnymi FIFA 18, podczas wydarzeń odbywać się będzie rywalizacja na najszybszego uczestnika w tej właśnie grze. Jeżeli komuś jeszcze jest mało, to pojawią się turnieje indywidualne w takie gry jak: Quake Champions, League of Legends czy Counter Strike: Global Offensive. Wstęp na wydarzenie jest darmowy!

Nowoczesny sprzęt do sprawdzenia

Udział w wydarzeniu to również niepowtarzalna okazja, by przetestować najnowocześniejsze, super szybkie, gamingowe komputery HIRO, które dostarcza firma NTT System. Niezwykle płynną grę w 144 Hz i 240 Hz oraz rewelacyjną jakość monitorów możecie uświadczyć dzięki firmie LG.

Pozostałe informacje

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat samego eventu, zapraszamy na facebookowe wydarzenie oraz na fanpage SGE i stronę. Transmisję z rozgrywek zapewnia E-sport TV.

Sponsorzy wydarzenia: HIRO, Quersus, LG Polska, NTT System, sklep.ntt.pl, MSI, FSP, Thermaltake, Teetres Esport Clothing, iXXL Studio Reklamy, iDrukarnia.pl oraz Pukawka.pl.

Autorem informacji jest Paweł Maśnica – dzięki za podesłanie informacji!

Źródło: SUPER GAME e-sport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.