syclik

Strona Syclik Esports powraca do sieci

Nasza wizytówka w końcu powraca do sieci. Dlaczego tyle nam to zajęło?

Po kilku miesiącach nieobecności wracamy silniejsi. W sumie, to nie. Po prostu przemyśleliśmy kilka spraw i zdecydowaliśmy, że coś jeszcze chcemy sprawdzić. Stąd właśnie ten post wyjaśniający. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi wymówkami, to zapraszam do dalszej lektury.

Zacznijmy od pomysłu

Chcieliśmy, żeby ten powrót z czym się łączył. Dlatego też, oddajemy w wasze ręce nową usługę. Co bardziej dociekliwi pewnie już ją sprawdzili. Pozostali, którzy są leniwi, dowiedzą się o niej trochę później. Przejdźmy może do kajania się i wyjaśniania naszej nieobecności przez ostatnie kilka miesięcy.

Definicja głupoty

Przejmując w 2016 roku Syclik, miałem prosty cel. Chciałem rozwinąć projekt, który uważałem za dobrze prowadzony. Niestety, pomyliłem się. Wszystkie moje założenia dotyczące funkcjonowania tego gamingu były błędne. Co gorsza, nie trafiłem także z inwestycjami w ludzi, czego efektem była strata kasy oraz czasu.

Przerwa w działaniu strony, była więc wypadkową: złego doboru pracowników oraz próbą zrozumienia całej sytuacji. W międzyczasie zajmowałem się także innymi projektami, które dały mi odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Wnioski zostawię jednak dla siebie. Ewentualnie, zamieszczę je kiedyś na Ingaming.  Tutaj napiszę tylko tyle, że czasami lepiej jest zaufać swoim przeczuciom.

Co z dywizjami i redakcją?

Jak możecie zauważyć, na razie nie mamy żadnych dywizji i raczej prędko się to nie zmieni. Po dotychczasowych przygodach z zespołami CS:GO oraz R6, wolimy najpierw skupić się na tworzeniu mocnych fundamentów finansowych. Poza tym, chcemy spróbować trochę innego podejścia do drużyn.

Jeżeli chodzi o redakcję, to sprawa jest tutaj otwarta. Jeżeli masz ochotę nam pomóc z pisaniem oraz redagowaniem tekstów (a tych mamy nadzieję, że trochę będzie), to zapraszamy do kontaktu.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.