strike zone

StrikeZone Gaming odpada z MVX E-Sport

StrikeZone Gaming kończy zmagania w turnieju od MVX E-Sport na półfinale

StrikeZone Gaming ostatnio prezentował się z dobrej strony. W turnieju organizowanym przez MVX E-Sport, zespół dotychczas utrzymywał zwycięską passę. W niedzielę drużyna StrikeZone Gaming miała rozegrać spotkanie półfinałowe przeciwko CLAN IMPE. Do meczu jednak nie doszło.

Walkower i koniec turnieju

CLAN IMPE ostatecznie wygrał mecz walkowerem, ponieważ oponenci nie stawili się na mecz. Jest to o tyle dziwne, że przed półfinałowym spotkaniem, zespół StrikeZone rozegrał w ramach treningu dwa sparingi przeciwko: Arctic eSports oraz UKCM (odpowiednio przegrane: 16:10 i 16:14). 

Mimo wszystko, ostateczny wynik osiągnięty przez StrikeZone Gaming jest dobrym prognostykiem przed następnymi rozgrywkami.

Źródło: StrikeZone GamingCLAN IMPE


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.