axide

Statystyki Styczeń 2020

Statystyki z początku roku nie są tak dobre jak początkowo zakładaliśmy.

Jeżeli powiem, że styczeń był odrobinę rozczarowujący, to raczej nie skłamię. Zanotowaliśmy drobne spadki, które były dla nas odrobinę zaskakujące.

Spadek liczby unikalnych odwiedzin

Jeżeli chodzi o unikalnych odwiedzających, to wskaźnik ten zmniejszył się o 21 osób w stosunku do grudniowych danych. Jest to dość duża zmiana na minus, która odrobinę nas zaniepokoiła.

Dlaczego? Jeżeli spada liczba userów, to istnieje bardzo duże podobieństwo, że to samo przytrafi się liczbie wyświetleń, ponieważ oba wskaźniki są ze sobą powiązane.

Dziwi nas także tak znaczny odpływ czytelników… Czyżby obecna formuła się wypaliła?

statystyki userzy styczeń 2020 axide

Spadek wyświetleń

Skoro spadła liczba userów, to tak jak napisałem to wcześniej, automatycznie to samo musiało stać się z wyświetleniami.

Tutaj różnica nie jest jednak zbytnio rażąca, ponieważ statystyka ta zmniejszyła się o 44 wyświetlenia.

Oznacza to, że utrata jednego użytkownika, przełożyła się na utratę 1,5 wyświetlenia strony. Wydaje się więc, że zmianę na minus zawdzięczamy tym ludziom, którzy niespecjalnie czytali nasze newsy.

pageviews statystyki styczeń 2020 axide

Niemniej jednak spadki to spadki i na pewno będziemy chcieli przyjrzeć się tej kwestii w lutym. Być może wprowadzimy zmiany w publikowanych przez nas treściach – tak żeby więcej osób mogło znaleźć tutaj coś dla siebie.


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.