axide

Statystyki sierpień 2020

Sierpień był dla nas końcem rekordów. Chociaż nadal statystyki prezentują się w miarę dobrze, to zaczyna być widoczny trend spadkowy.

Sierpień – tak jak zakładaliśmy, nie przyniósł nam znaczących wzrostów – przynajmniej jeżeli chodzi o zwiększoną ilość odwiedzin strony a także unikalne wyświetlenia. Wręcz można powiedzieć, że mamy do czynienia ze spadkami.

Liczba użytkowników

W sierpniu zanotowaliśmy 339 unikalnych wizyt w stosunku do 453 w poprzednim miesiącu. Było więc ich mniej o 114 odwiedzających.

users statystyki sierpień 2020 axide

Spadek wyświetleń strony

Wraz z mniejszą ilością unikatowych wejść, spadła także ilość ogólnych wyświetleń, która w sierpniu wyniosła 1598 odświeżeń. W poprzednim miesiącu – lipcu, zanotowaliśmy 2328, co oznacza spadek na poziomie 730 wyświetleń.

pageviews statystyki sierpień 2020 axide

Nie ma problemu?

Co prawda spadki nie są naszym celem, ale też nie widzimy na razie powodu do wszczynania alarmu. Takowy pojawi się zapewne, jeżeli sytuacja będzie się cyklicznie powtarzać.

Wrześniowe statystyki zdecydują o naszych dalszych działaniach w czwartym kwartale tego roku. Na ten moment mamy już pewne pomysły oraz przemyślenia dotyczące strony Axide. W międzyczasie wprowadzamy także nową usługę, która domyślnie, będzie miała zastąpić ogłoszenia oraz AxideRadar (te się zwyczajnie nie przyjęły).


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.