axide

Statystyki Październik 2019

Październik na pewno możemy uznać za całkiem udany miesiąc. Było jednak kilka problemów.

Witajcie w pierwszym – większym podsumowaniu statystyk Axide.pl. Poniżej znajdziecie garść wykresów oraz informacji na temat działania strony.

Znalazło się także miejsce, na opis kilku problemów, z którymi walczyliśmy lub nadal walczymy.

Statystyki odwiedzin

Dane za październik wskazują nam, że coraz więcej osób interesuje się naszym małym projektem. Skąd to wiemy? Odnotowaliśmy wzrost użytkowników w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Axide październik 2019

Trochę gorzej wygląda sprawa z wyświetleniami poszczególnych wpisów oraz stron. Jak wydać na poniższym wykresie, odnotowaliśmy spadek tego wskaźnika.

axide pageviews październik 2019

Co z tego wynika?

Podsumowując te statystyki, możemy wywnioskować, że udało nam się pozyskać nowych użytkowników. Wiemy także, że na naszą stronę wchodzi około 5 osób na dzień, a każda z nich generuje około 4 wyświetlenia.

Czy jest to dużo? Na pewno nie są to liczby, które nas zadowalają, ale jeżeli tendencja do zdobywania nowych odwiedzających się utrzyma, to do grudnia powinniśmy wyrobić plan minimum, zakładający 10 userów na dzień.

Problemy z Facebookiem

Niestety nie wszystko idzie po naszej myśli. Największą zmorą są obecnie problemy z Facebookiem, które kolokwialnie mówiąc – ssie i daje d^%^$ po całości. Obecnie nikt nie może oznaczać w postach, co – powiedzmy sobie szczerze, bardzo mocno utrudnia promowanie strony.

Obecnie opracowujemy plan B, który mamy nadzieję, pozwoli nam na dalsze rozwijanie projektu – niezależnie od kaprysów FB.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.