axide

Statystyki marzec 2020

Marzec 2020 okazał się dla nas bardzo udanym miesiącem – przynajmniej pod względem unikalnych użytkowników.

Jesteśmy już grubo w drugiej połowie kwietnia, więc wypadałoby w końcu podać info na temat statystyk za marzec 2020.

Tradycja musi być podtrzymana?

Spóźnione statystyki za poprzedni miesiąc to powoli u nas tradycja. Zapewne skończy się one w momencie, gdy tylko znajdziemy kilku nowych redaktorów, którzy pomogą nam z newsami.

Do tego czasu, będziecie musieli się przyzwyczaić, że statystyki są publikowane z miesięczną obsuwą.

Wracając jednak do tematu, statystyki za marzec są… Bardzo dobre i raczej napawają optymizmem.

Wzrost unikalnych użytkowników

Jeżeli chodzi o userów, to tutaj niewątpliwie zaliczyliśmy znowu wzrost – co na pewno cieszy, bo każdy nowy czytelnik przekłada się na rozwój tego serwisu.

W stosunku do poprzedniego miesiąca, liczba ta zwiększyła się 24 osoby, co pokazuje, że nadal jesteśmy na tendencji wzrostowej. Czy trend ten utrzyma się w kwietniu? Czas pokaże.

statystyki userzy marzec 2020 axide

Liczba wyświetleń w normie

Jeżeli chodzi o wyświetlenia, to tutaj zanotowaliśmy drobny spadek. Niemniej jednak nadal nie jest źle, bo statystyka ta jest ciągle w normie.

Spadek jest nieznaczny – bo raptem są to 4 brakujące wyświetlenia, żeby wyrównać stan z lutego. Trochę gorzej dane te prezentują się, gdy zestawimy je z unikalnymi odwiedzinami. Okazuje się bowiem, że jeden user generował średnio w marcu około 4,45 wyświetleń. Jest to więc także gorsza liczba niżeli w lutym – ale tak samo jak wspomniałem wcześniej – nadal jest to dobry prognostyk.

statystyki wyświetlenia marzec 2020 axide

Specjalne podziękowania

Nie ukrywam, że dość duży wpływ na wyświetlenia naszej strony, miały newsy na temat trzech naszych partnerów: Polarist Gaming, Eyeagles E-sport oraz HardPlayz.

Kierujemy więc podziękowania do waszych fanów, ponieważ bez nich, byłoby nam o wiele ciężej pozycjonować informacje na temat waszych projektów.

Na dzisiaj to koniec tego przynudzania. Widzimy się za miesiąc z kolejnym podsumowaniem!


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.