axide

Statystyki maj 2020

Podsumowanie naszych majowych statystyk, dotyczących strony Axide.pl.

Śmiało możemy przyznać, że maj okazał się dla nas bardzo szczęśliwy. Znowu zanotowaliśmy wzrost liczby osób odwiedzających stronę Axide.

Kolejny rekord

Jeżeli chodzi o liczbę unikalnych wyświetleń, to tutaj kolejny raz zanotowaliśmy wzrost w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Mamy więc 50 nowych użytkowników, którzy zdecydowali się – z jakiegoś powodu, wejść na naszą stronę. Nie jest to może jeszcze okrągła liczba, ale powoli zbliżamy się do naszego celu minimum na ten rok.

statystyki userzy maj 2020 axide

Wyświetlenia także w górę

Nie inaczej ma się sytuacja z samymi wyświetleniami, które także poszły w górę. Odnotowaliśmy 701 wyświetleń strony więcej, niżeli miało to miejsce w kwietniu.  Kolejny raz mamy więc do czynienia ze swoistym rekordem.

statystyki wyświetlenia styczeń 2020 axide

Co dalej?

Jeżeli chodzi o ten miesiąc, to postanowiliśmy wdrożyć jeszcze w czerwcu nowy rodzaj pakietu partnerskiego.

Powinien spodobać się on wszystkim tym właścicielom projektów, którzy stawiają na rozwój własnych mediów społecznościowych.

Liczymy, że wpłynie on pozytywnie na liczbę generowanych wyświetleń.

Pojawi się także zapowiedziana w ostatnim miesiącu, możliwość darmowego wsparcia Axide.

W planach mamy także mały lifting grafik z którymi kojarzone jest Axide.pl – ale nie jest to obecnie nasz priorytet. Więcej na ten temat pojawi się zapewne dopiero w lipcu.


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.