axide

Statystyki Luty 2020

Spóźnione statystyki za luty właśnie wjechały na salony. Są o wiele lepsze niżeli początkowo zakładaliśmy.

Luty w przeciwieństwie do stycznia okazał się wręcz wystrzałowy dla naszej strony. Okazuje się bowiem, że własnie zanotowaliśmy najlepszy wynik od czasu przeniesienia serwisu na domenę Axide.pl.

Liczba userów

Jeżeli chodzi o ilość użytkowników, to tutaj pojawiła się magiczna liczba 270 unikalnych odwiedzających, którzy zdecydowali się wejść na Axide.

Jest to lepszy wynik od styczniowego o około 143 użytkowników. Trzeba przyznać, że liczba robi wrażenie, szczególnie, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że luty to najkrótszy miesiąc w roku.

Mieliśmy więc mniej czasu niżeli w poprzednich miesiącach, a i tak odnotowaliśmy pokaźny wzrost.

statystyki userzy luty 2020 axide

Wyświetlenia strony

Dobrze też prezentuje się liczba ogólnych wyświetleń, która zatrzymała się na 1312 odwiedzinach. Jest to także wzrost w stosunku do poprzedniego miesiąca o około 528 wejść.

Jeżeli zestawimy unikalnych odwiedzających z wyświetleniami, to okaże się, że średnio, jeden user generował 4,86 wyświetleń na Axide.

pageviews statystyki luty 2020 axide

Kolejne kamienie milowe?

Naszym kolejnym – bardzo ambitnym celem, jest dobicie do poziomu 20 unikalnych wyświetleń dziennie, oraz 3000 wyświetleń.

Z waszą pomocą, do końca roku powinno nam się to udać.


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.