axide

Statystyki Listopad 2019

Listopad nie poszedł po naszej myśli. Na całe szczęście, kilka innych rzeczy udało nam się naprawić.

Witajcie w drugim podsumowaniu miesięcznych statystyk Axide.pl. Tym razem dostaniecie garść wykresów, a także ważny komunikat na dole tego wpisu.

Statystyki listopad

Listopad przyniósł nam spadek liczby użytkowników odwiedzających naszą stronę. Liczba ta zmniejszyła się o 42 osoby, co przekłada się na 1,4 osoby mniej dziennie w listopadzie, w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Nie są to może jakieś wybitnie złe dane dla nas, ale na pewno będziemy chcieli je w najbliższych tygodniach odrobinę poprawić.

users listopad 2019

Trochę inaczej wygląda kwestia odwiedzin strony. Tutaj mamy dość zaskakujący wynik, ponieważ wartość tego wskaźnika wzrosła.

wyświetlenia listopad 2019

Liczba wyświetleń poszczególnych stron i wpisów wzrosła o 26 odwiedzin. Daje nam to jakieś 0,87 osoby więcej każdego dnia listopada. I kolejny raz – nie jest to może jakiś wybitny wynik, ale wzrost liczby wyświetleń niewątpliwie nas cieszy.

Ważny komunikat – naprawione oznaczenia?

Wszystko wskazuje na to, że nasz ukochany niebieski portal w końcu naprawił oznaczenia stron. Nie będę ukrywał, że jest to nam bardzo na rękę, ponieważ nie będziemy musieli zbytnio modyfikować naszych planów na 2020 rok.

Co ważniejsze, oznaczenia ostatecznie pozwolą nam znowu docierać do jeszcze większego grona odbiorców… Więc mamy trochę ułatwioną robotę w stosunku do tego, co działo się chociażby w październiku.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.