axide

Statystyki lipiec 2020

Jak co miesiąc – kolejne podsumowanie statystyk, tym razem za lipiec 2020.

Kolejny raz nie udało nam się wyrobić w normalnym czasie, ale spokojnie, wszystko jest na miejscu! Statystyki za poprzedni miesiąc, wraz z krótkim opisem, prezentujemy poniżej.

Kolejny wzrost unikalnych wejść

Co zaskakujące, po poprzednim spadku ilości userów, którzy wchodzili na stronę, znowu wracamy do poziomu z okolic maja. Nawet jest lepiej, ponieważ pobiliśmy wynik majowy o jakieś 57 unikalnych odwiedzin, także jest ciekawie.

users statystyki czerwiec 2020 axide

Odwiedziny na stabilnym poziomie

Jeżeli chodzi o odświeżenia, to tutaj też bez zmian. Wynik czerwcowy pobity o 325 wyświetleń. Co prawda danych z maja nie przeskoczyliśmy, ale patrząc na ilość unikalnych odsłon, widać że cały projekt idzie w dobrym kierunku.

pageviews statystyki lipiec 2020 axide

Garść przemyśleń

Wygląda więc na to, że stopniowe poszerzanie grona partnerów oraz wprowadzenie pakietu brązowego, pozwoliło nam na o wiele lepsze dotarcie do nowych odbiorców. Jednocześnie nie zanotowaliśmy jakiegoś mega spadku dotychczasowych userów.

Na osobną uwagę zasługują jednak te segmenty, które chociaż w ramach Axide nadal funkcjonują, to… Najprawdopodobniej pożegnamy się z nimi w najbliższym czasie. Mowa tutaj o AxideRadar oraz Ogłoszeniach, które przez osoby odwiedzające stronę, są zwyczajnie pomijane. No cóż, nic na siłę.


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.