axide

Statystyki kwiecień 2020

Powiedzmy sobie szczerze – kwiecień to obecnie najbardziej udany miesiąc w naszym wykonaniu.

I żeby nie było, że rzucam słowa na wiatr, poniżej macie wszystkie screeny, które pozwolą wam zapoznać się ze statystykami, jakie udało nam się wykręcić w tym miesiącu.

Liczba unikalnych wyświetleń

W kwietniu odwiedziła nas grupa około 346 osób. W porównaniu do ostatniego miesiąca, jest to wynik lepszy o całe 52 osoby. Nie muszę chyba mówić, że bardzo nas te dane cieszą? Oznacza to, że cały czas znajdujemy nowych odbiorców, którzy chcą wspierać nasze działania.

statystyki userzy kwiecień 2020 axide

Liczba wyświetleń strony

Ale żeby było śmieszniej, jeszcze lepsze statystyki ujrzeliśmy w przypadku ogólnych wyświetleń poszczególnych stron. Na liczniku zanotowaliśmy liczbę 1700.

W porównaniu do lutowego rekordu, udało nam się go pobić o całe… 388 odsłon, co jak dla nas, jest obecnie najlepszym wynikiem, jaki osiągnęliśmy od czasu zmiany domeny.

pageviews statystyki kwiecień 2020 axide

Co planujemy?

Priorytetem dla nas na drugi kwartał jest znalezienie jeszcze jednego redaktora, który pozwoli nam na faktyczne tworzenie bardziej zdywersyfikowanych treści na stronie. Mowa tu oczywiście nie tylko o newsach, ale np. o wywiadach, które nadal czekają na swój debiut.

Na dniach wrzucimy także info o pewnej akcji, która pozwoli wam wesprzeć Axide kompletnie za darmo – oczywiście  jeżeli będziecie chcieli to zrobić.

Na dzisiaj to tyle, widzimy się za miesiąc!


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.