axide

Statystyki Grudzień 2020

Podsumowanie grudnia w wykonaniu Axide – czyli o tym, jak wypadł ostatni miesiąc 2020 roku.

Grudzień nie należał do najwybitniejszych miesięcy w naszym wykonaniu, ale trzeba przyznać, że utrzymaliśmy pewien stabilny poziom, który powinien utrzymać się także w styczniu.

Unikalne wyświetlenia

Gorzej niż w listopadzie, ale lepiej niż w październiku – tak najłatwiej można określić ilość unikalnych wyświetleń w tym świątecznym miesiącu. Jeżeli dodamy do tego 2 dni, kiedy faktycznie nie wrzucaliśmy żadnych newsów, to wynik ten jak najbardziej wpasowuje się w dotychczasowy trend.

statystyki userzy grudzień 2020 axide

Wyświetlenia strony

Odsłony zaliczyły znaczny spadek w porównaniu do dwóch ostatnich miesięcy, ale nie jest to też jakiś tragiczny wynik. Nadal jeden użytkownik generuje około 4 wejścia.

pageviews statystyki grudzień 2020 axide

Plan na styczeń?

Na ten moment, skupiamy się na utrzymaniu statystyk styczniowych, przynajmniej na tym samym poziomie, jaki mieliśmy w grudniu. Dodatkowo rozpoczniemy poszukiwania nowego redaktora (ciągłe braki kadrowe dają nam ostatnio w kość) oraz rozglądamy się za dodatkowymi niszami, które mogłyby okazać się dla nas interesujące.

Niedługo pojawi się także podsumowanie roku w wykonaniu ekipy Axide, także jeżeli kogoś to interesuje, to zapraszam do regularnego śledzenia strony.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.