axide

Statystyki Grudzień 2019

Nowy rok – czyli nowe podsumowanie grudniowych statystyk Axide za rok 2019.

Trzecie podsumowanie miesięcznych statystyk Axide.pl przed wami. Tym razem mamy więcej dobrych niżeli złych wiadomości.

Liczba unikalnych odwiedzających na plus

W stosunku do poprzedniego miesiąca liczba unikalnych wyświetleń zwiększyła się o około 32, co muszę przyznać, jest bardzo dobrym wynikiem. Celem na ten rok jest dobicie do 300 unikalnych wyświetleń w miesiącu.

Nie jest to cel niemożliwy do zrealizowania, a jak widać po grudniowych statystykach – jesteśmy praktycznie na półmetku.

statystyki userzy grudzień 2019 axide

Liczba wyświetleń także lepsza

Jeżeli chodzi o ogólnie wyświetlenia strony – tutaj mamy także wzrost. Ilość sesji wzrosła z 700 do 828, co oznacza, że Axide.pl było wyświetlane o 128 razy więcej niż w listopadzie.

Oznacza to także, że jeden odwiedzający generował średnio około 5 wyświetleń. Wygląda na to, że fani swojej ulubionej organizacji zaczynają powoli spoglądać na informacje dotyczące konkurencyjnych projektów.

pageviews statystyki grudzień 2019 axide

Czego spodziewamy się w 2020?

W największym skrócie – spodziewamy się wzrostu wyświetleń. Będzie on związany z większą liczbą współprac a także z oznaczeniami, które niedawno wróciły do łask na Facebooku.

Chcemy także mocniej wypromować nasz system ogłoszeń.


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.