axide

Statystyki czerwiec 2020

Co prawda mocno opóźnione podsumowanie, ale ważne, że już jest! Statystyki Axide.pl za czerwiec 2020.

Udało nam się trochę odkopać z pisania newsów i udostępniania postów, więc możemy w końcu przedstawić statystyki za poprzedni miesiąc. Co się tym razem zmieniło?

Spadek wskaźników

Na początek należy wspomnieć o ogólnych statystykach. Pokazują one jednoznacznie, że w czerwcu spadło zainteresowanie materiałami publikowanymi na Axide.

W przypadku unikalnych wejść, odnotowaliśmy spadek z 396 do 291 – czyli o jakieś 105 osób. W teorii jest to duża liczba, ponieważ nagle straciliśmy około 25% odbiorców w porównaniu do poprzedniego miesiąca, ale nadal jest to wynik zbliżony do tego z marca.

users statystyki czerwiec 2020 axide

Wyświetlenia strony

Jeżeli chodzi o ogólne wyświetlenia strony, to tutaj różnica jest jeszcze bardziej widoczna. Z 2401 do 2003 w ciągu jednego miesiąca. Jeżeli jednak odniesiemy te dane do marca, to okazuje się, że są one lepsze o jakieś 300 odświeżeń.

pageviews statystyki czerwiec 2020 axide

Na co czekamy?

Z naszego punktu widzenia, kluczowe będą dane za lipiec. Pomogą nam one określić, czy wprowadzone zmiany w postaci chociażby dodania nowych pakietów partnerskich, okazały się przydatne.


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.