extremeleague

Startuje faza pucharowa eXtreme League

Zaczyna się faza pucharowa eXtreme League, która wyłoni najlepszą drużynę całego turnieju.

Turniej eXtreme League organizowany przez POLteam oraz Space E-Sport Tournament wkracza w decydującą fazę rozgrywek. Kto przejdzie dalej, a kto pożegna się z szansą zagrania w wielkim finale? Tego dowiemy się już niebawem. Tymczasem warto wspomnieć o zmaganiach grupowych, które niekiedy kończyły się – często dla naszych partnerów, dość zaskakującymi rezultatami.

Podsumowanie fazy grupowej

Pierwszym poważnym zaskoczeniem było trzecie miejsce w grupie 3, które zajął POLteam. Mieliśmy nadzieję, że organizator pogra trochę dłużej, ale dwa słabsze mecze skutecznie zablokowały husarii możliwość wywalczenia awansu.

W grupie 4 dwa pierwsze miejsca raczej nie są niespodzianką. Niemniej jednak trochę więcej oczekiwaliśmy od ExistFear, które niestety, nie wygrało żadnego meczu. Miejmy nadzieję, że poszukiwania piątego zawodnika będą udane i drużyna EF wróci do notowania lepszych wyników.

Grupa 6 okazała się szczęśliwa dla srebrnej dywizji Legion Esports. Musimy przyznać, że nie spodziewaliśmy się, że chłopaki awansują z pierwszego miejsca do fazy pucharowej. Możemy tylko pogratulować i liczyć na jeszcze lepsze wyniki w dalszej części zmagań.

Występ Varcall Team Green w grupie 7, nie był raczej zbyt udany. Spodziewaliśmy się trochę lepszych wyników zielonych, ponieważ grupa ta wydawała nam się na papierze, dość wyrównana.

Została nam grupa 8, gdzie szczerze mówiąc, mieliśmy nadzieję, że zobaczymy tam zaciętą walkę. Do takowej faktycznie doszło, czego efektem było zajęcie przez Ferox, tylko trzeciego miejsca.

Faza pucharowa rozpoczęta

W kolejnej części turnieju spotka się ze sobą 16 najlepszy drużyn z fazy grupowej. Drabinka pucharowa eXtreme League prezentuje się następująco:

extreme league

Jeżeli chodzi o nasze typy, to idąc od góry, uważamy, że swoje spotkania wygrają następujące drużyny: Juniorki, Infraction, Superius Gaming Alfa, Forjustice, The Conceited Team E-Sport, Aliance Gaming, Hypersonic Gaming, EnergyKill. Oczywiście to tylko nasze przewidywania. Zapewne każdy z was ma własne typy, więc nie bierzcie ich zbytnio do siebie (prawdę mówiąc, mamy nadzieję, że jak najwięcej naszych partnerskich drużyn przejdzie dalej ?).

Więcej o samych rozgrywkach znajdziecie na fanpage’u organizacji POLteam, do którego obserwowania, serdecznie was zapraszamy.

Źródło: eXtreme League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.