sative

Stachovsky zostaje streamerem Sative

Do grona osób działających w Sative, dołącza streamer Stachovsky.

Stachovsky to nowy nabytek Sative. Od teraz będzie on streamował pod banderą wspomnianej organizacji esportowej.

Zostań w domu

Jak dobrze wiemy, przeżywamy teraz dość burzliwy okres, w którym powinniśmy unikać wychodzenia z domu  – nie mówiąc już o ograniczonym kontakcie z innymi osobami. U wielu młodych osób, generuje to dość duże nadwyżki czasu wolnego.

Streamer na ratunek

Sative postanowiło rozwiązać ten problem u swoich fanów… A przynajmniej u niektórych z nich. W związku z tym, organizacja ściągnęła w swoje szeregi streamera.

Został nim Stachovsky, który postara się umilić wszystkim miłośnikom Sative, ten momentami nudny okres bezczynności.

Od teraz będzie prowadził streamy nie tylko na swoim kanale YouTube, ale także na oficjalnym kanle Twitch należącym do organizacji.

Kiedy będzie online?

Wszystkie informacje o kolejnych strumykach Stachovskyego, będą udostępniane na bieżąco na fanpage’u Sative, także polecamy go śledzić regularnie.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.