spraynation news

Spray’Nation zakończył zmagania w Charity Cup

Spray’Nation Blue zajęło miejsce poza podium Charity Cup.

Zawodnicy Spray’Nation Blue zakończyli swoją przygodę z turniejem Charity Cup. W niedzielę zespół rozegrał swój ostatni mecz w rozgrywkach.

Miejsce poza podium

Niestety, ekipa CS:GO zajęła ostatecznie piąte miejsce, po wyrównanym spotkaniu ćwierćfinałowym.  Musieli się w nim zmierzyć z drużyną sieci serwerów TeamSpeak3 – Allthebest.pl. W tym meczu zobaczyliśmy aż trzy mapy, których wyniki prezentujemy poniżej.

Wyniki meczu ćwierćfinałowego Charity Cup: Spray’Nation vs Allthebest.pl:

  • Spray’Nation Blue 16:10 Allthebest.pl (Inferno)
  • Spray’Nation Blue 11:16 Allthebest.pl (Overpass)
  • Spray’Nation Blue 11:16 Allthebest.pl (Mirage)

Za to spotkanie na pewno należy się pochwała dla gracza o nicku juan, który na każdej z map plasował się na górze tabeli. Jego K/D ratio z całego meczu wyniosło aż 1,47.

Skład Spray’Nation zdał egzamin?

Jak zapewnia nas organizacja – drużyna, która brała udział w Charity Cup, to młody i ambitny skład, będący dopiero na początku swojej przygody. Sukcesy mają pojawić się dopiero w przyszłości. Obecnie chłopakom potrzebny jest czas, który przeznaczą na ogranie się ze sobą.

Skład Spray’Nation Blue CS:GO:

Źródło: Spray’Nation


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.