spraynation news

Spray’Nation z wynikami kwalifikacji do CSGO 2on2 Redbull Flick

Spray’Nation przedstawia wyniki kwalifikacji w CSGO 2on2 Redbull Flick.

Wczoraj Spray’Nation opublikowało wyniki kwalifikacji w ramach rozgrywanego turnieju CSGO 2on2 Redbull Flick.

Problemy techniczne jednej z drużyn

Od początku meczu, drużyna składająca się z graczy: Ultimate oraz Sebuźa, miała problemy z  przystąpieniem do spotkania. Było to spowodowanego problemami technicznymi u jednego z zawodników.

Ostatecznie przystąpili do pojedynku bez swojego podstawowego reprezentanta. Spotkanie zostało rozegrane, lecz ostatecznie administracja turnieju przyznała walkower przeciwnikom i mecz zakończył się wynikiem 2:0. Swoje zmagania zawodnicy Spray’Nation zakończyli na 53. miejscu.

Druga drużyna – więcej szczęścia?

Druga drużyna, czyli SpartaN i KACZKA bez problemu rozegrali swoje mecze. Odpadli jednak na jeszcze wcześniejszym etapie, zajmując 64. miejsce w turnieju.

Źródło: Spray’Nation


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.