spraynation news

Spray’Nation rezygnuje ze zbiórki i organizuje nową

Spray’Nation zdecydowało się na zorganizowane własnej zbiórki charytatywnej.

Organizacja Spray’Nation poinformowała swoich fanów o rozpoczęciu własnej zbiórki charytatywnej. Tym samym zrezygnowała z aktywnego wspierania streama charytatywnego, o którym mogliście przeczytać w jednym z poprzednich newsów.

Zbiórka SEOSEM24

Spraye po podjęciu decyzji o zorganizowaniu własnej zbiórki, zrezygnowały z wzięcia udziału w innej, której organizatorem jest SEOSEM24. Nadal jednak zachęcają do wpłacania funduszy na Uśmiech Dziecka.

Własna inicjatywa

Jeżeli chodzi o zbiórkę zapoczątkowaną przez Spray’Nation, to rusza ona już niedługo, a dokładniej 9 stycznia. Wtedy też wystartuje charytatywna transmisja na żywo, która będzie trwała od godziny 14:00 do 18:00. Pieniądze będą zbierane na schronisko dla zwierząt.

Organizacja zapewnia, że fani nie będą się nudzić. Co więcej, mają być ważnym elementem streama, który ma stawiać na integrację z drużyną. Przewidziane są też nagrody dla najbardziej aktywnych widzów.

Link do transmisji zostanie podany niebawem, na fanpage’u Sprayów.

Źródło: Spray’Nation


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.