spraynation news

Spray’Nation przegrywa swój pierwszy mecz w KXN Cup

Spray’Nation swoje pierwsze spotkanie w fazie grupowej KXN Cup, kończy przegraną.

Spray’Nation w ostatni wtorek o godzinie 21:00 przystąpiło do swojego inauguracyjnego spotkania w ramach turnieju KXN Cup.

Nieudany początek

Rywalem Sprayów była drużyna Gamelaxy.com. Mecz został rozegrany w trybie BO1 na mapie Train. Niestety Spray’Nation przegrało ostatecznie spotkanie wynikiem 16:8.

Podejrzenie oszustwa? 

Warto jednak wspomnieć, że między tymi dwoma drużynami od początku była napięta atmosfera. Spray’Nation wygrało swoją rundę nożową oraz pistoletówke, lecz rywale zarzucili im oszustwo, przez co mecz został zrestartowany.

Organizacja złożyła wniosek o rozegranie meczu ponownie, lecz został on odrzucony. Tym sposobem oficjalnie Spray’Nation zaczyna swój start w turnieju od przegranej.

Spray’Nation CS:GO:

Źródło: Spray’Nation


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.