spraynation news

Spray’Nation przegrywa drugie spotkanie w Go League

Spray’Nation z przegraną w drugim pojedynku Go League.

Dywizja zielonych Spray’Nation nie zwalnia tempa. Następnego dnia po pierwszym meczu, przystąpiła do kolejnego spotkania w Go League.

Tym razem każdy obecny

Pierwszą zaletą tego meczu był na pewno fakt,, że tym razem nikt nie spóźnił się i pomylił godzin. Przeciwnikiem Spray’Nation była organizacja GamOver – czyli można powiedzieć, że swoisty gospodarz tych rozgrywek. Spotkanie zostało rozegrane na mapie Nuke.

Mimo, iż było widać chęć wygrana meczu u obu drużyn, to ostatecznie rywale wygrali tę spotkanie wynikiem 16:12. Tym sposobem Spray’Nation ma na swoim koncie bilans w postaci 1:1.

Źródło: Spray’Nation


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.