spraynation news

Spray’Nation odpada z kwalifikacji do Amatorskich Mistrzostw Polski

Spray’Nation po trzech rozegranych spotkaniach, odpada z pierwszych otwartych kwalifikacji do Amatorskich Mistrzostw Polski.

Spray’Nation mimo początkowego – dobrego startu, ostatecznie odpadło z pierwszych kwalifikacji do Amatorskich Mistrzostw Polski CS:GO.

Pierwsza wygrana

Spray’Nation w ubiegłym tygodniu przystąpiło do zmagań w kolejnym turnieju. Tym razem padło na kwalifikacje w ramach Amatorskich Mistrzostw Polski.

W pierwszym spotkaniu przyszło im zmierzyć się z zespołem Polski Mix. Rywale nie stawiali większego oporu. SN wygrało gładko wynikiem 16:7.

Podejrzane spotkanie?

W drugim meczu Ich rywalem była drużyna ex-Shnes. Pojedynek przebiegał dość spokojnie, a Spray’Nation miażdżyło swoich rywali pod każdym względem. Przy wyniku 15:5 nastąpiła dziwna akcja.

Mecz został nagle przerwany z powodu zgłoszenia przez przeciwników jednego z zawodników Spray’Nation. Powodem miało być oszukiwanie w grze. Ostatecznie nic nie zostało udowodnione zawodnikom SN, a ich rywale oddali mecz walkowerem.

Kruki okazały się za mocne

W trzecim meczu Spray’Nation zmierzyło się z formacją Dark Ravens, która okazała się ostatecznie dla nich za silna. Rezultat 16:7 jednoznacznie kończył przygodę SN z tymi kwalifikacjami. Na wynik wpływ miało na pewno dwóch stand-inów, którzy wzięli udział w tym spotkaniu.

Mimo ostatecznie zajętego czwartego miejsca, organizacja jest zadowolona z wykonanej przez dywizję pracy. Jej zdaniem w kolejnych rozgrywkach zespół zajmie o wiele lepszą pozycję.

Źródło: Spray’Nation


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.