spraynation news

Spray’Nation Green z przegraną w ćwierćfinale Go League

Spray’Nation Green CS:GO przegrywa swój ćwierćfinałowy mecz w turnieju Go League.

Spray’Nation jakiś czas temu rozegrało swój mecz ćwierćfinałowy, który miał zdecydować o tym, kto awansuje do półfinałów rozgrywek Go League.

Koniec zmagań?

Gracze Sprayów zmierzyli się z drużyną GameOver w trybie BO3. Na pierwszej mapie, spotkanie było niesamowicie wyrównanie i widać było u każdej drużyny chęć zdobycia kolejnego punktu.

Ostatecznie mapa padła łupem przeciwników Spray’Nation – wynik: 22:25.

Szybkie w/o

Następnie zawodnicy przenieśli się na Vertigo. Mapa jednak nie została rozegrana. Jeden z zawodników GameOver nie zdążył połączyć się z serwerem na czas przez co Spraye wygrały tę lokację poprzez walkower.

O być albo nie być

Decydujące miało okazać się Inferno. Dla obydwóch ekip z pewnością była to najważniejsza mapa – chociażby ze względu na dalsze być lub nie być w turnieju.

Ostatecznie to znowu przeciwnicy Spray’Nation Green mogli cieszyć się z wygranej. Wszystko dzięki rezultatowi 16:7, który wyrzucał Spraye z turnieju.

Źródło: Spray’Nation


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.