spraynation news

Spray’Nation Green z awansem w turnieju Go League

Spray’Nation Green awansuje do fazy play-off w Go League.

Spray’Nation Green rozegrało swój ostatni mecz w fazie grupowe Go League. Okazał się on przepustką do kolejnej fazy turnieju.

Remis – czyli lepszy rydz niż nic

W ostatnim spotkaniu Sprayów w fazie grupowej, ich rywalem była drużyna Alkomaciki. Trzeba przyznać, że Spray’Nation zaczęło fatalnie, ponieważ pierwszą swoją mapę – Mirage, przegrali wynikiem 16:7.

Szybka odbudowa i remis?

Po tej porażce przenieśli się na lokację przeciwników, czyli Traina. Tam w końcu przypomnieli sobie co mają grać i odkuli się za poprzednią porażkę.

Przeważali przez większość spotkania i tym sposobem wygrali mapę wynikiem 16:8. Rezultat ten doprowadził pojedynek do stanu 1:1.

Dzięki temu remisowi, Spray’Nation zapewniło sobie awans do fazy play-off Go League.

Źródło: Spray’Nation


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.