spraynation news

Spray’Nation Blue z wygraną w półfinale WolfCup

Spray’Nation Blue wygrywa swój półfinałowy mecz w WolfCup.

Spray’Nation rozegrało swój mecz w półfinale rozgrywek WolfCup, który miał zadecydować o tym, kto awansuje do finału rozgrywek.

Gładki spacerek

W tym spotkaniu, w trybie BO3, zawodnicy Spray’Nation Blue zmierzyli się z ekipą WolfSquad. Na pierwszej mapie – Vertigo, drużyna Sprayów łatwo przebrnęła przez wszystkie rozegrane rundy i wygrała wynikiem 16:6.

Awans do finału

W tym momencie reprezentanci Spray’Nation byli już o krok od wielkiego finału. Następnie przenieśli się na Traina. Tam również udowodnili, że to im należy się gra w kolejnej – ostatniej rundzie rozgrywek. Mapę wygrali 16:7, a mecz rezultatem 2:0. Ten wynik zagwarantował im awans do finału WolfCup.

Źródło: Spray’Nation


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.