spectres gaming news

Spectres Gaming żegna się ze swoją dywizją CS:GO

Spectres Gaming ogłosiło zakończenie współpracy ze swoim składem CS:GO.

Spectres Gaming przed rozpoczęciem weekendu poinformowało swoich fanów o rozstaniu się ze swoją dotychczasową dywizją CS:GO.

Skąd taka decyzja?

Organizacja dość dokładnie rozpisała się na temat podjęcia takich a nie innych kroków. Jak możemy przeczytać w poście, głównym powodem były ciągłe kłopoty przy testowaniu nowych zawodników.

Mimo wymagań jakie postawiła organizacja, duża część kandydatów ich nie spełniała i nie reprezentowała poziomu, który satysfakcjonowałby Spectres Gaming. Problem stanowił również brak IGL-a, którego znalezienie zajmowało zbyt dużo czasu.

Ktoś jednak zostaje?

Jak się okazuje, organizacja nie pożegnała się całkowicie z zespołem, a dokładniej jeden zawodnik wciąż z nią współpracuje jako pomocnik. Jest nim Kacper Kapis Goździk.

Poszukiwania nowych graczy

W związku z taką decyzją, nieuniknione było ogłoszenie naboru do zespołu. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany dołączeniem do Spectres Gaming, to zapraszamy na ich fanpage do posta, gdzie znajdziecie wszystkie wymagania odnośnie rekrutacji.

Źródło: Spectres Gaming


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.