spectres gaming news

Spectres Gaming White z wygraną w ćwierćfinale Go League

Spectres Gaming White wygrywa swoje spotkanie ćwierćfinałowe i awansuje do półfinałów rozgrywek Go League.

Spectres Gaming White rozegrał swój ćwierćfinałowy mecz w turnieju Go League, który miał zadecydować o dalszym losie zespołu w tych zmaganiach.

Przygody ciąg dalszy

Zespołem z którym mierzył się Spectres był Valhalla Dream. Spotkanie było rozgrywane w trybie BO3.
Pierwszy pojedynek przeniósł nas na mapę Overpass, która lekko mówiąc, nie była zbyt udana w wykonaniu Spectres Gaming. Zawodnicy wspomnianej organizacji przegrali ją wynikiem 16:5.

Odbicie się od dna

Mimo tej porażki, zawodnicy nie poddali się. Na drugiej mapie, czyli Nuke’u, pewnie kontrolowali przebieg spotkania i wygrali ją wynikiem 16:11.

O losach meczu miała zadecydować trzecia lokacja – Train, gdzie Spectres Gaming również po odbiciu się od dna, wygrało ją wynikiem 16:13.

Półfinał – kiedy?

W chwili publikacji tego newsa, nie jest znana data ani godzina rozegrania spotkania półfinałowego. Wiemy natomiast z kim zmierzy się organizacja Spectres – a dokładniej jej zawodnicy. Ich rywalem będzie zespół Spartan.

Źródło: Spectres Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.