spectres gaming news

Spectres Gaming Red z awansem do finału Neon Flame Project

Czerwona dywizja Spectres Gaming z awansem do finału rozgrywek Neon Flame project.

Dywizja Red Spectres Gaming od jakiegoś czasu rozgrywa swoje spotkania w ramach charytatywnego turnieju Neon Flame Project. Obecnie zespół przebrnął przez fazę play-off.

Gładki i szybki awans

Zawodnicy w ten sam dzień rozegrali od razu ćwierćfinał oraz półfinał. W pierwszym pojedynku zmierzyli się z drużyną Young Golden Five w trybie BO1. Nie stanowiła ona dla nich żadnego problemu. Rywale zostali pokonani wynikiem 16:2 na mapie Overpass.

Następnie organizacja przystąpiła do półfinałowego starcia przeciwko akademii Kazuars Squad. Tym razem mecz był rozgrywany w trybie BO3. Tutaj było już o wiele więcej emocji.

Jakieś problemy?

Na pierwszej mapie, którą był Train, stale przeważał Spectres Gaming. Kazuars Squad próbował się bronić, lecz finalnie pierwsza mapa zakończyła się wynikiem 16:9.

Potem zawodnicy przenieśli się na Mirage, gdzie już nie było tak łatwo. Trwała zażarta walka o każdy punkt. Ostatecznie zespół Spectres Gaming wymęczył mapę wynikiem 16:14, awansując w ten sposób do finału całego turnieju.

Źródło: Spectres Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.