space e-sport tournament

Space E-Sport Tournament rusza z turniejem 360°

Space E-Sport Tournament zabiera się za organizację nowego turnieju, którego nazwa brzmi 360°.

Space E-Sport Tournament wraca z nowym turniejem dla społeczności CS:GO. Nowe rozgrywki ukrywają się pod dość enigmatyczną nazwą – 360°.

Na początek ankieta

W przeprowadzonej ankiecie na fanpage’u Space E-Sport Tournament fani mogli wypowiedzieć się na temat kolejnego turnieju – a dokładniej tego, czego oczekują od samych organizatorów. Wygrały opcje: liga, wpisowe w wysokości 25-30 zł i turniej dla 16 ekip.

Space E-Sport Tournament

Początkowy pomysł

Na start zaplanowano więc turniej dla 16 drużyn, który będzie rozgrywany przez tydzień. Wpisowe ma wynosić 30 zł a w puli nagród znajdzie się 360 zł – stąd nazwa zmagań. Dla pierwszej ekipy przewidziane jest 200 zł, dla drugiej 100, a dla trzeciej – 60 zł.

space e-sport tournament

Dla fanów rozgrywek ligowych, Space E-Sport Tournament przygotował także ciekawe wiadomości. W planach jest liga, która ma trwać dwa tygodnie. Jej start przewidziany jest na lipiec. Całość jest jednak na etapie tworzenia ogólnej koncepcji, więc obstawiamy, że przyjdzie nam trochę poczekać na więcej konkretów.

Oczywiście po więcej informacji zapraszamy na fanpage SE-ST oraz ich stronę internetową.

Źródło: Space E-Sport Tournament


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.