sative

Sative zajmuje 3 miejsce w Immunity Season 4

Sative wygrywa swoje spotkanie o 3 miejsce w Immunity Season 4.

Sative w Dzień Dziecka o godzinie 20:00 rozegrało swój ostatni mecz w ramach Immunity Season 4. Tym razem nie była to walka o mistrzostwo, a o trzecie miejsce.

Ich rywalem była drużyna  Ab Ovo Esports. Mecz był rozgrywany w systemie BO3, a transmisje można było oglądać na platformie Twitch – dzięki Patrykowi Nekzzz Klawińskiemu oraz Ignorancikowi, którzy komentowali to spotkanie.

Nie finał, ale zawsze coś!

Mimo, iż był to mecz o trzecie miejsce, zawodnicy Sative dali z siebie wszystko. Dość dobrze kontrolowali cały przebieg spotkania (oprócz Traina) i to zaowocowało zwycięstwem i możliwością cieszenia się z miejsca na podium. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich rozegranych map.

Mecz o 3 miejsce Immunity – wyniki:

  • Sative 16:12 Ab Ovo Esports (Overpass | Ab Ovo pick)
  • Sative 4:16 Ab Ovo Esports (Train | Sative pick)
  • Sative 16:12 Ab Ovo Esports (Inferno | decider)

Skład Sative CS:GO:

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.