sative

Sative zagra w ESEA Open

Dywizja CS:GO Sative weźmie udział w nadchodzącym 35 sezonie ESEA Open.

Sative poinformowało na swoim fanpage’u o powrocie organizacji po wakacyjnej przerwie. Powrót zaliczony z pewnego rodzaju przytupem, bo z miejsca dowiedzieliśmy się, że drużyna CS:GO zacznie niedługo zmagania w 35 sezonie ESEA Open.

Cotygodniowy update

Informacje na temat poszczególnych spotkań oraz wyniki osiągane przez zespół, będziecie mogli śledzić na fanpage’u Sative, gdzie mają pojawiać się regularnego posty z informacjami na ten temat.

Zmagania jak trening

Jak możemy przeczytać w poście na fanpage’u organizacji, rozgrywki ESEA Open będą znakomitym treningiem dla dywizji CS:GO. Zespół ma skupić się na wyłapywaniu błędów i usprawnianiu dotychczasowych mankamentów aimowych jak i taktycznych.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.