sative

Sative z wygraną w pierwszym meczu Superion Cup

Sative odnotowuje swoją pierwszą wygraną w Superion Cup.

Zawodnicy Sative swoją Majówkę postanowili spędzić nieco inaczej niż przy grillu. O godzinie 18:00 przystąpili do pierwszego spotkania grupy A w Superion Cup.

Pora na dobry start!

Mecz był rozgrywany w systemie BO1, a potyczka toczyła się na mapie Train. Rywalem Sative była ekipa New Age CS:GO, która została pokonana wynikiem 16:6.

Pierwsze punkty wpadają więc na konto Sative i dzięki temu ich droga do fazy play-off staje się coraz krótsza – a zarazem łatwiejsza.

Następne plany?

Kolejnym krokiem, który pozwoli zawodnikom Sative dostać się do fazy play-off, będzie pojedynek przeciwko zwycięzcy z pary Risk Team/Brake Clan. To spotkanie jest planowane 2 Maj.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.